Åpen dag for toppidrett langrenn

Onsdag 4. februar fra kl. 09:00 avholdes åpen dag for toppidrett langrenn ved Trysil videregående skole. 

Toppidrett langrenn - Klikk for stort bildeToppidrett langrenn Bjørn Burås

Ønsker du å bli best mulig på ski og vil kombinere toppidrett langrenn med idrettsfag for å oppnå studiekompetanse? 

Da kan Trysil videregående skole være noe for deg!                                                           

Vi har gode treningsmuligheter på barmark og i sesong, med rulleskimølle, fint og variert terreng, tidligsnø og stabile vinterforhold i anlegg som er preparert og tilrettelagt hele skisesongen.                                                             

Trysil videregående skole har et godt miljø for både deg som kommer fra Innlandet og elever fra andre fylker. Vi har tett og god oppfølging fra lærere og trenere.  

Påmelding

Påmelding innen fredag 30. januar.

Påmeldingen og eventuelle spørsmål sendes direkte til ansvarlig lærer på e-post. 

Bjørn Burås:  bjobur@innlandetfylke.no          

       
Program

09:00-11:00: Trening på ski, oppmøte på skolen.                           

11:30-12:30: Felles lunsj, informasjon og omvisning. 

 
Har du vinterferie i uke 8 kan du være med på trening tirsdag 24.2 eller onsdag 25.2 fra 9-11 etter avtale. Ta kontakt med Bjørn Burås.